KONST / Litografier / Grafiskt blad 13714027
nr 1371 4027
Anders Emgård
(f. 1938), Sverige
Grafiskt blad, "Falsterbo". Signerad, numrerad 1/50. Giclee på duk. Motivet: ca 45x55 cm
Anders Emgård, svensk bildkonstnär född 1938.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 11 januari 2021
kl 18:19:56
100 kr
250 kr